| zBlazeey a întrebat:

Caut si eu un serial de vazut cand te plictisesti, care sa aiba cel putin 2 sezoane.Pana acum a vizionat : Blacklist,Blindspot,Lucifer,NCIS,Orphan Black,Arrow,How to get away with murder, The 100 si Sherlock(am vazut si The Hunger Games, Divergent desi sunt mini-serii).As vrea ceva sa fie interesant si sa fie captivant

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Marcella (care-i cel mai tare serial vazut de mine până acum), apoi mai poți încerca urmatoarele:Seven Seconds (mini-serie), Mayans MC, Animal Kingdom, Altered Carbon, The Sinner, The Missing, La casa de papel, Hotel Beau Sejour, The Gifted, The Crossing, Falling Water, Tell Me A Story, Kiss Me First, T@gged, A Discovery Of Witches, Invisible, The Innocents, Cloak & Dagger, Hackerville, La Mante (The Mantis 2017), Nox (mini-serie), Le chalet/mini-serie, Élite

| Sn4k3 a răspuns:

The Mentalist
Game of Thrones
Suits
Hawaii 5.0

| ziftode a răspuns:

The Man in the High Castle
o sa vrei sa nu se termine (are 3 sezoane si in 2019 al 4-lea)
era super tare imdb, cand intrai pe pagina serialului erau zvastici peste tot, de parca lumea ar fi nazista ca in serial big grin... acum vad ca au scos asta

| Alxblx a răspuns:

True detectiv. Are 2 sezoane pe cel de al 3-lea o sa fie difuzat undeva prin 2019 oricum un serial foarte bun cu actori cunoscuți.