| Babygirl90 a întrebat:

Caut un film cu o familie care se muta si merg cu masina la noua casa, pe drum evită un accident si cand ajung in noua casa descopera ca este bântuită de o familie. La sfârșit de fapt accidentul nu este evitat ei mor si de fapt ei sunt cei care bantuie familia din acea casa in care trebuiau initial sa se mute.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Haunting of Winchester House (2009)
https://www.imdb.com/title/tt1521787/

La fel e si Voices (1973) dar e un film vechi, insă păcat că nu e prea cunoscut.
https://www.youtube.com/watch?v=4PxoSTr2JlA

Chiar si in Dead End (2003), membrii unei familii, părintii si doi copii, calatoresc cu masina, tatal atipeste la volan si in ultima clipă, evită un vehicul, care venea din sens opus, pentru a nu face accident, dar de fapt, mor toti, iar ei nu constientizează si își continuă drumul

| Furnicuta000 a răspuns:

Vezi ca e un grup pe Facebook "Zi-mi un film bun", faci postare acolo si gasesti absolut tot ce vrei tu

| Babygirl90 explică (pentru Furnicuta000):

De acolo "vin" laughing si din pacate nu stie nimeni. E postarea altfei fete de acolo, dar atat de curioasa m-a facut ca am zis ca trebuie sa incerc aici laughing. Mai mult ca sigur ca l-am vazut ca sunt fana astfel de filme dar nu imi amintesc numele.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Babygirl90):

Serios? laughing
Atunci nu stiu ce ai mai putea face
Eu nu sunt fac filme horror, nu ca nu mi-ar placea dar nu mai dorm o saptamana daca ma uit la filmul descris de tine laughing

| Carolina1972 a răspuns:

M-ai facut curioasa, cred ca stiu care film zici da nu imi aduc aminte cum ii zice mai exact, l-am vazut mai deeemult? revin