| Bibilush_Ionela_1994 a întrebat:

Caut un film despre nu știu decât un pic de "conținut" din el. Gen : O femeie în vârstă (peste 50 de ani), blonda, este șerif într-un orășel mic și locuiește cu mama ei. Apare un criminal (în serie) iar ei ii desemnează un coleg pentru a o ajuta în investigații fiindca ea dimineața în loc de cafea bea vodca. Cam atât știu despre film. Cred ca undeva între anii 2000-2010 a fost făcut filmul. Orice indiciu contează. Îmi doresc mult sa-l revăd. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este greu asa sa ti dai seama de film fara prea multe detalii, pe ce canal l ai vazut, cauti un film despre una blondă Elena udrea? si nea băse?laughing

| Bibilush_Ionela_1994 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pe internet l am văzut de mult. Doar atât îmi amintesc din el.