| Florin_4402 a întrebat:

Buna caut un film

Nu mai imi aduc exact aminte multe lucruri din el asa ca va zic ce pot

Era vorba despre un politist caruia ii moare partenerul intr-o zi se intalneste cu un negru si nu mai stiu exact cum face dar pe camera care la sutpins pare ca il bate dar nu e asa nu mai stiu exact ce vroia de la el...
Politistul ajunge la inchisoare 6 luni cred, cand iese iei devin prieteni si lupta impreuna
Scuze daca nu e tot sau nu e ceva bine nu mai imi aduc exact aminte asa ca va las pe voi sa imi ziceti despre ce e vorba daca stiti filmul

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rzYGlytBB8A
cred ca la asta te referi national security

2 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

Negrul acela si-a uitat cheile in masina si incerca sa deschida usa prin geamul care era putin deschis, iar politistul crede ca incearca sa fure masina. apare o albina si politistul face tot felul de miscari prin care s`ar intelege ca il bate pe negru. apoi este acuzat de rasism, se desparte de prietena lui si mai mult nu stiu ca am uita, oricum foarte tare filmul incerc sa ii aflu numele si o sa iti zic cat mai curand

| Florin_4402 explică:

Multumesc mult Alin Cauta de mult aceste film THX!