| copilu13 a întrebat:

Caut un film. Putina descriere : un criminal in serie tot ucide oameni strivindu-le fata cu o piatra, angelina jolie il cauta pe acest criminal, il gaseste dar nu stie ca este acesta, traieste o aventura amoroasa cu el, iar dupa catva timp isi da seama ca el este criminalul. Isi insceneaza cum ar fi insarcinata si il asteapta pe criminal la ea, acesta vine, si ea reuseste sa-l ucida. Cum se numeste filmul? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

A am vazut si eu acel film era cu un criminal care isi schimba tot, amprentere, ToT.Si cauta un indivit care vrea sa-l asasinege reuseste, si politia nu prea stia, Si angelina jolie crezand ca nu e criminalu face dragoste cu el. Apoi la final asasinul vrea s-o omoare.Se duce la nu stiu ce casa si apoi in el moare, e insecandusi ca e insarcinata.Filmu cred ca se numea identitati furate.Bafta.big grin. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: