| Muppet a întrebat:

Buna!happy Ce filme bune de acțiune știți? Spuneti-mi cele care v-au impresionat pe voi sau filme mai noi.

Răspuns Câştigător
| BAK a răspuns:

The Help,Unstoppable,Unknown,The Next Three Days,The Book of Eli,Source Code,In Time,Faster,Colombiana, The Lincoln Lawyer, 50.50(bine,asta mai mult e o comedie despre cancer), Thats What I Am.
Asta este toata lista mea de filme din 2011-momentan- din gama actiune. Sper sa iti placa ceva de aici.

1 răspuns:
| TipaBlonda a răspuns:

Fast&Furious 5 are actiune sau partile din Saw(sunt mai mult horror daca preferi ceva de genu), Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides iarasi un film foarte bun, X-Men: First Class mia mai placut. Sper sa iti palca si tie ceva. happy