| Denniissaa a întrebat:

ce filme cu adolescenti ( comedie, dragoste, drama ) imi recomandati? Funda.

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

21 & Over (2013),Project X (2012),Mardi Gras; Spring Break (2011),Boys And Girls (2000),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),The Perks Of Being A Wallfowers (2013),The Last Keepers (2013),Now Is Good (2013),Never Let Me Go (2010),The Kings Of Summer (2013),Disconnect (2012),21 (2008),How I Live Now (2013),As Cool As I Am (2013),Twelve (2010),Triple Dog (2010),LOL (2012)

| Teardrop a răspuns:

Hahahahahahahahaha
Bună glumă.

Cuvintele astea nu merg bine în aceeași propoziție.

Era unu cu reîncarnarea Regelui Arthur.

| HaKa93 a răspuns:

Incearca asta http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-adolescenti/ ai tot ce vrei aici, atat filme cat si seriale

| DianaDiaa a răspuns:

Sincer filme nu mai stiu dar iti recomand un serial Vaporul. Mister dragoste aventura de toate

| AndreeaSaZicem a răspuns:

Twilight
Remember me
Eu cand vreau sa fluier, fluier
It's a Boy Girl Thing
Gossip Girl
Lol
One Tree Hill
90210 (asa se numestelaughing )
The Fisrt Time
Easy A
What a Girl Wants
Wild Child
The Perfect Man

| pa1pa2pa3 a răspuns:

Scrisoare catre julieta

| iEatYouAlive a răspuns:

American pie (1-8)
American Reunion
Project X
Twilight
Virgina la 18 ani
Gossip Girl
Liceeni
Liceeni Rock'n Roll
funda?

| MisterJaguar a răspuns:

Pain and Gain2
That's my boy
Don John
World War Z (ziua Z)
Grown ups 1/2
Man in Black 3
The Mysterious Island 2012

Sunt cateva filme care mi-au placut foarte mult le-am vazut atat pe pc/tv cat si la cinema sunt de nota 10. Sper sa-ti placa big grin