| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme gen "Fallen", adica filme cu adolescenți, vampiri recomandați?

Răspuns Câştigător
| gabryellaKim a răspuns:

Buna, îți recomand :
1 Beautiful Creatures
2 The Covenant - în care joaca actorul roman Sebastian Stan ca și Chase Collins
3 Beastly
4 The Mortals Instruments City of Bones- foarte tare filmul asta are și serial
5 The Vampire Academy

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Rufus (2012),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),Shadowhunters/serial,Vampire Academy (2014),Twilight (seria), Let Me In (2010)

| OX_Razvan_2002 a răspuns:

Eu la virta de 13-15 ani am fost obsedat de filme si seriale pentru adolescenti cu vampiri cu vircolaci etc.
Pot sa iti ofer 3 seriale super interesante :
1. The Vampire Diaries
2. The Originals
3. Teen Wolf
Ți le recomand.
(funda)