| DianaDiaa a întrebat:

Buna!
Ce filme seriale interesante mai stiti? sa te captiveze din prima (de exemplu Vaporul,nu neaparat pentru ca e de aventura dar pur si simplu te prinde si personajele sunt in locul potrivit la momentul potrivit ).
Chestia e ca vreau seriale sau filme noi (spaniole,coreene, americane)(genul:dragoste romantic mister aventura ce o fi dar nu de groaza )

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Seriale: Sherlock, Game of Thrones, Hannibal.
Filme: Inglourious Basterds, Pan's Labyrinth, The Departed.

| mrblizz311 a răspuns:

Wolf blood, teen wolf, the walking dead.
Unu tare (nu este de aventura de comedie dar il prinzi repede):2Brokegirls.

| BlacK_8915 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/seriale-tv-aventuri,dragoste,mister,romantice/

Poftim ai aici toate aceste in doar 5 filme

Multa bafta, PACE!

| Alextpuro a răspuns:

Breaking Bad este un serial foarte captivant si merita vazut.

| Cupcake a răspuns:

Sky of love - coreean
Lie to me - american
Ambele seriale.

| Seepty a răspuns:

Filme:
12 Years a Slave
Gladiator
300 Spartans

Seriale:
Prison Break
Lost
John Doe

FUNDA?

| musiiic a răspuns:

Sunt adeptă a serialelor, aşa că am să îţi spun câteva care m-au prins instant: One Upon a Time, The Tomorrow People, Agents of SHIELD, Arrow şi Lie to me (ăsta e ceva mai vechi...)

| OnuOnulică a răspuns:

Seriale: TVD, The Originals, Being Human
Filme:Vineri 13