| daryaalesia a întrebat:

Ce mai faceti? Imi puteti spune si mie unde se pot gasi papusile Frozen ( Regatul Ghetii ) in Romania? Eu nu le gasesc.
De preferinta sa fie intr-un magazin dar poate sa fie si site de unde sa comand. Ps : Cele mai importante personaje ( cele pe care le vreau ) sunt Elsa si Anna.

Răspuns Câştigător
| AnnaMarrria a răspuns:

Http://www.fantasiatoys.ro/magazin/disney-frozen-papusa-elsa-stralucitoare/ comanzi aici online. Dar sigur vor aparea si in Noriel