| Justsmileforme a întrebat:

Ce s-a mai intamplat recent in Nini?

Răspuns Câştigător
| Rooooooooooxi a răspuns:

Pai recent tomas o invita pe nini la o cina romantica in ambasada iar ambasadorul ii trimite pe toti la film la cumparatori ma rog raman singuri in ambasada.inainte nini il minte pe anhel ca ea in seara aia invata iar pana la urma ajunge sa ia lectii de electrica de la el dar dupa ce el pleaca nini arde o siguranta si vine si ambasadorul.seara la intalnire isi spun cuvinte frumoase etc.pana cand vor sa se sarute dar in acel moment se aprinde lumina si vin toti angajatii si celina si ii surprind la intal nire
cam asta s-a intamplat
sper ca te-am ajutat pa-pa

4 răspunsuri:
| BlugiStramti a răspuns:

Nu mai da, reincepe in martie, dar de unde au ramas presupun... fundita?

| FashionCellia a răspuns:

Am vesti proaste nu mai da nini dar nu te ingrijora pentru ca va incepe in martie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus roxana
ce m-am mai ras atunci si eu si bica rolling on the floor