| Kath17 a întrebat:

Ce serial merita vazut? happy

Răspuns Câştigător
| DeepInDarkness a răspuns:

Depinde de ce iti place happy
The Vampire Diaries/The Originals-Despre vampiri si iubire.
Supernatural- 2 frati care lupta impotriva fiintelor supranaturale (demoni, fantome, vampiri, etc). E genial!
Suits- Avocati din New York care nu sunt atat de drepti desi buni in ceea ce fac.
American Horror Story- 3 sezoane total diferite dar cu aceeasi actori. In primul sezon (Murder House) este surprinsa o poveste de dragoste si este vorba de crimele din acea casa si fantomele de acolo. Sezonul al doilea (Asylum) este despre un azil de nebuni si al treilea (Coven) este cu vrajitoare. Este foarte tare si acesta.
Grey's Anatomy- multe sezoane. Este destul de interesant si iti va placea doar daca iti plac filmele cu medici.
Doctor House- Tot cu medicina, dupa parerea mea intrece Grey's Anatomy.
Pretty Little Liars- Este doarte cunoscut. Este vorba despre moartea unei adolescente si despre cum prietenele acestea incep sa fie teorizate de "A". Este fain dar ultimul sezon este plictisitor.
Arrow- Este vorba despre un tintas (Imi aduce aminte de The Hunger Games). Este fain si acesta.
Mai sunt multe seriale faine, dar depinde de ce iti place tie. Am incercat sa iti fac o scurta descriere... Sper ca te-am ajutat! happy

| Kath17 explică (pentru DeepInDarkness):

The Vampire Diaries, The Originals si Pretty Little Liars le-am vazut, iar American Horror Story doar sezonul 1. Mersi mult pentru celelalte happy

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, House M.D., Prison Break, Modern family, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards...

| Deliciouscupcake a răspuns:

Sigur The Game of Thrones.

| Sociopat a răspuns:

Da vinci's Demons
Sons Of Anarchy
Game Of Thrones
Breaking Bad
Californication
Hannibal
Prison Break

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CSI:Crimes and investigations
City hunter
Dexter

| lidix a răspuns:

Prison break e cel mai super. promit laughing
chiar daca esti fata. e genial. in viata mea nu o sa mai vad un serial asa super sad si personajul principal e genial

| AliciaAli4 a răspuns:

Nu stiu ce genuri iti plac dar,daca iti plac serialele fantastice ar trebui s te uiti la:Supernatural, Teen Wolf, The Vampire Diaries, The Originals, The Secret Circle(din pacate a fost anulat dar primul sezon a fost super).Mai poti cauta si pe google.

| Kath17 explică (pentru AliciaAli4):

Mersi happy Tvd si To am vazut happy