| Catalinutza05 a întrebat:

Cei care ati citit cartea 'Cronicile Casterilor: A 16-a Luna' imi spune-ti si mie ce putere supranaturala avea Lena. Va rog frumos. Dau funda :*

3 răspunsuri:
| DanielaGroza a răspuns:

Lena si familia ei sunt Casteri si au diverse puteri si abilitati specifice, raportate la harul fiecaruia : sa citeasca timpul, chipurile oamenilor sa creeze iluzii etc.
Sper sa iti fie de folos! FUNDA? big grin

| Catalinutza05 explică (pentru DanielaGroza):

Pe mine ma intereseaza doar de Lena. Poti sa-mi spui mai exact, daca stii... big grin

| DanielaGroza a răspuns:

Pai dupa cum ti-am spus Lena poate sa citeasca timpul, chipurile oamenilor, sa creeze iluzii etc.Nu stiu sa-ti spun mai exact si mai detaliat