| InVisible99 a întrebat:

Buna,
Cei care ati vazut serialul DEXTER, imi puteti spune unele pareri, impresii?tongue Merita vazut?
MS happy

Răspuns Câştigător
| qazwsxedcrfv a răspuns:

E un serial Ok.

Unele sezoane sunt mai proaste, unele mai bune, dar per-total e destul de inteligent serialul.

2 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Va mai uitati la desene?! laughing rolling on the floor asta-i culmealaughing doar daca sunteti copii micilaughing de vreo 8-9-10 anisorilaughing

| InVisible99 explică (pentru AnonymousQ666):

Chiar daca acea desene de care zici am urmarit-o cand aveam 8-9-10 ani, stiu ca se numea Dexter's laboratory, deci mai cautawinking...nu vb de acelasi lucru