| MindExplode a întrebat:

cind va aparea filmul Twilight Breaking Dawn ca vad ca nu mai apare nici macar trailer.

8 răspunsuri:
| MindExplode explică:

Koizora

Oricum pe net o sa apara.Nici eu nu am 18

| JustLiveYourLife a răspuns:

Nu va fi interzis minorilor, uitati aici:http://www.cinemarx.ro/......soft-porn/

| Cătălina_6063 a răspuns:

Buna Twilight Breaking Dawn este impartit in 2 parti sa zicem asa

Aici ai putea avea informatii despre partea 1:
http://www.cinemarx.ro/......22224.html

Si aici pentru partea a doua
http://www.cinemarx.ro/......25407.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim?:o La sfarsitul Luni iunie. Prima parete a filmului Breaking Dawn(Zori De Zi) apare pe 18 Noeibrie 2011. Iar cealalta parte pe 16 Noiembrie 2012 love struck. Sper ca tsiam Fost de Folos

| CrazyFrog a răspuns:

Am citit in bravo ca va fi pe la sfarsitul lunii iunie anul acesta (2011) si o veste fooarte rea este ca va fi interzis minorilor, deci daca ai mai mult de 18 ani sa imi povestesti si mie cum a fost happy

| casy_5467 a răspuns:

Si eu am auzit tot cu peste 18 ani dar doar prima parte ceea ce mi se pare idiot. pentru ca prima parte va fi pana cad deschide ochi bela si este vampir, iar a 2 mai departe, si vor sa il faca peste 18 ani din cauza secventelor dintre bela si edward pe insula si din cauza nasteri dar au spus ca se mai gandesc pentru ca stiu ca daca il fac peste 18 ani isi vor pierde foarte multi spectatori [nu ca minorilor le.ar pasa sau nu ca este peste 18 ani]

| blackkk a răspuns:

Pe 18 noiembrie 2011

| Andr33aSweet a răspuns:

Hey.In cinematografele din America va aparea pe 18 Noiembrie si la noi in tara va aparea ori la sfarsitul lunii Noiembrie ori la inceputul lunii Decembrie dupa stirile de la televizor. Sper ca te-am ajutatbig grin... Good Luckwinking