| AndraAlee a întrebat:

Cine credeti ca castiga Romanii au Talent? Si cine vreti voi sa castige?

17 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Tutu sau Narcis castiga...happy cu cine tin.la felhappy

| frumusik96 a răspuns:

Narcis Ianau Iustin

| Freshh a răspuns:

Adrian Tutu, baiatul e talentat!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Yo Vreau sa CAstige Narcis Iustin!

| Lolololalali a răspuns:

Cred ca va castiga Adrian Tutu, desi dupa parerea mea nu merita.As vrea sa castige Valentin Dinu.

| alissa6 a răspuns:

Adrian Tutu, canta bine si compune fain

Majoritatea spun ca va castiga Narcis, dar eu sper sa castige Cosmin Agache happy.

| opierdevara a răspuns:

Eu vreau sa castige Valentin DInu sau Narcishappy

| daydreamer a răspuns:

Cred ca va castiga adrian-doar melodia lui a fost aleasa in reclama pentru emisiune.Eu imi doresc sa gastige el sau baiatul acela brunet din ultima semifinala. Tu ce zici?

| ZoR0 a răspuns:

Eu zic ca Tutu Adrian.

| ZoR0 a răspuns:

Tutu Adrian

| wimpyannya a răspuns:

Vreau sa castige Tutu Adrian. De ce spun asta? Ei bine nu pentru caz. Si eu fac muzica de mult timp si vreaus a iti spun ca ceilalti au falsat foarte mult in ceea ce priveste notele muzicale. Sper ca Ady sa castige

| deedee_3754 a răspuns:

Eu cred ca narcis baiatu' femeie laughing

| AncaAP a răspuns:

Ew tin cu cosmin si adrian da nu stiu cine castiga [is sigura ca cineva care nu meritha]

| Doodle_8466 a răspuns:

Adrian tutu clar big grin

| fman27 a răspuns:

Adrian Tutu !

| Rici95 a răspuns:

Tutu adrian clar.