| alexandra2859 a întrebat:

Buna,cine imi da si mie niste filme de dragoste cu vampiri(in afara de cacatul de twilight)? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Bubulinoka a răspuns:

Poti sa te uiti la Underworld are 3 sau 4 parti pana acum...e superb :X

| alexandra2859 explică (pentru Bubulinoka):

Stiu,sunt mare fanabig grin am si o pagina pe fb, m-am uitat la toate partile cam de 6-7 ori fiecare dar o sa ma uit din nou, pana la urma ce conteza daca il mai vad inca o data si inca o datalaughing (in ziua de azi nu prea mai ies filme bune asa ca underworld o sa ramana unul din cele mai bune filme(poate chiar cel mai bun) pentru mine.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Queen Of The Damned

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Vampire diaries, True blood, Interwiew with the vampire, Dracula, Blood:The last vampire, Underworld, Dance of the vampires, The vampire lovers, Blood ties, Circul ororilor: Asistentul vampirului, Ultima secta cam asa funda?happy

| muffinfactory a răspuns:

Jurnalele vampirilor. Dar e serial.

| Petruţa98 a răspuns:

Vampire Diaries- mie personal nu imi place asa mult dar e singurul pe care il stiu + e serial big grin

| alexandra2859 explică (pentru Petruţa98):

The vampire diaries l-am si astept sa inceapa sezonul 4big grin