| Anna98Anna a întrebat:

Cine imi poate spune si mie ce s-a intamplat aseara la "Triumful Dragostei"? nu m-am putut uitasad
multumesc...

Răspuns Câştigător
| Bhambushel a răspuns:

Buna anna:*.Din pacate nu-ti pot spun exact cum s-au intamplat secventele in acea ordine de idei.dar sper ca tu sa-ti poti forma o idee! deci:Max si Maria au plecat in Miami la prezentarea de moda.Osvaldo a plecat impreuna cu Linda la Acapulco.Federico si tatal sau au fost arestati ca au baut foarte mult. Federico a scapat insa tatal su a ramas la inchisoare.Fer a ramas singura acasa deorece parintii sai erau plecati. Impreuna cu prietenul sau s-au imbatat si au plecat cu noua masina a lui Federico.Deoarece erau beti aman2 au facut accident.[asa s.a terminat filmul]. Ximena a aflat ca e insarcinata:d.