| Loveeyoouu a întrebat:

cine imi poate zice un film fain de drama happy are funda cel care mi-a placut; x

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Pai,ce,tu chiar le vei vedea pe toate cele ce-ti vor fi recomandate, ca sa faci alegerea?
Bravo,Luli,vei fi cea mai castigata,vizionandu-le:
Fight Club,Sophie`s Choise,Forrest Gump,The Pianist,Thelma & Louise,Saving private Ryan,The Prestige, Take Care of Your Scarf Tatiana. Ultimul e regizat de Aki Kaurismaki, pe restul` poate ca le stii.

6 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Incearca cruel intentions,keith,jeus d'enfants, my sassy girl, remember me...

| RazvyP a răspuns:

-Love Story.
E super frumos filmul si drama.

| Unique_8782 a răspuns:

An education.
Ai ce invata din el si e o drama in adevaratul sens al cuvantului.

| mih5a a răspuns:

Eu zic Charlie St.Cloud(with Zac Efron). Daca ai frati e perfect.Eu am incercat sa ma abtin sa nu plang dar nu am putut.
Sper sa-ti placa.Vizionare placuta.(:
P.S. poti sa vezi trailerul su subtitrare pe www.cinemagia.ro.

| Flory_2183 a răspuns:

Discursul regelui,the last song,if only, a walk to remember, salvati soldatul rayan.etc

| Loveeyoouu explică:

Pai ma uit l trailer prima data apoi ma uit la tot daca mi s-a parut interesant