| CristinaaaC a întrebat:

Bună, cine știe cum se termina Bahar Viață Furată?

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=J-usE9t1VzU
Duminica seara, incepand de la 8, serialul se poate urmari in continuare de la episodul 123, unde au ajuns pana acum. Precizez ca acesta este ultimul sezon,neterminat inca. In Romania, va fi difuzat cel mai probabil dupa ce se termina primul sezon din Kosem, care in curand, va lua o pauza. Te poti uita pe internet la serialul ''O hayat benim'', daca doresti sa il vezi inainte. Sanatate!

| Donsavas a răspuns (pentru Donsavas):

Am uitat sa mentionez ca, deocamdata, se difuzeaza doar pe Fox tv.

| Caranfil a răspuns:

Am vazut ca nu l-au mai dat pe kanal d