| botik_3241 a întrebat:

Buna:*:**:
cred ca deja stiti seria de filme TWILIGHT
actorii principali Bella(Kristen Stewart) si Edward(Robert Pattinson) sunt impreuna si in realitate?
big grin
ast rasp:* fundita:*:*:*

11 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, sunt impreuna de ceva vreme.

| Annie a răspuns:

Am citit ca sau si logodit(sper sa fie impreuna pentru ca arata foarte bine impreuna):*

| εмiLч97 a răspuns:

Buna :)
Actorul din "Twilight" şi "Apă pentru elefanţi" a declarat de curând că vrea să ia o pauză în relaţia lui cu Kristen Stewart. Robert Pattinson a mărturisit că amândoi îşi doresc să se axeze pe proiectele pe care le au şi că momentan sunt amândoi foarte ocupaţi. "Sunt prieteni în continuare şi chiar dacă au declarat că vor o pauză, asta nu înseamnă că nu sunt încă un cuplu", a mărturisit o sursă din anturajul celor doi. Tot acea sursă a declarat că timpul alocat conversaţiilor celor doi la telefon s-a redus considerabil.
http://bravonet.ro/blog/robert-pattinson-vrea-o-pauza/2011/04/08/
Sper ca te'am ajutat :)

| GEORGE a răspuns:

Da sunt impreuna http://www.mediafax.ro/......lu-5601515 vezi aici. fundita?

| dedekool a răspuns:

Da, chiar sunt impreuna, si cred ca planuiesc si sa se casatoreascahappy.

| scarswillstay a răspuns:

Da, ei doi sunt impreuna love struck.Eu una cred, ca se si potrivesc. big grin
fundita?puppy dog eyes

| aleCsandrra a răspuns:

Uite :)). http://bucuresti.24fun.ro/......-5900.html E foarte clara treaba :). Funda?! :)

| YoYoJuSt4U a răspuns:

Nu sunt impreuna, e doar in film. apropo, e tare fimul!

| K3mY a răspuns:

Da.Chiar sunt impreuna. big grin

| Alina_2414 a răspuns:

Buna! da au fost impreuna un timp dar dupa cate am auzit eu s-au despartit (din pacate )!