| Secri_Marian_1998 a întrebat:

Cred ca unii din voi ati auzit de filmul 'Be my cat. A film for Anne'... Eu nu il pot gasi, am gasit doar un trailer... stie cineva unde il pot gasi online cu subtitrare? Va rog, raspundeti.
Multumesc

1 răspuns:
| MCRgurl a răspuns:

E o prostie totala ce s-a intamplat cu filmul ala.Gen eu il astept de vreo 2 ani sa apara.Si -am lasat un comentariu regizorului acum ceva timp pe Youtube si am intrebat cand apare iar el mi-a zis ca in curand.Cateva luni mai tarziu mi-a raspuns iar si mi-a dat un link unde cica "pot sa-l vad".Un site unde trebuie sa platesti.Si nu ar fi asta problema, doar ca sincer eu nu platesc cu cardul pe orice site. Daca era pe Netflix sau asa mai ziceam.Dar asa...N-ai unde sa il vezi daca platesti acolo.Iti dau un link daca esti interesat, insa eu am renuntat la filmul asta.Plus ca sincer...nici nu stiu cat de bun este, nu m-as baga nici sa dau bani pentru un film de care nu sunt sigura. Daca apare peste un an doi si pe Youtube sau asa e bine. Daca nu, asta e.