| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Credeți ca va mai apărea un nou film din seria Terminator?
Sau ultimul a fost Terminator Salvation?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Atât timp cât Schwarzie e viu totul e posibil!

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

SALVATION?!?
ai locuit pana acum intr-un bunker si acum ai iesit din el
sau ai venit pe pamant dupa ce ai fost in spatiu cativa ani... BUNI

BUN VENIT PE PAMANT

aici mai avem doua filme terminator dupa salvation:
https://en.wikipedia.org/wiki/Terminator_(franchise)
Genisys si Dark Fate

in plus ai dat funda cuiva care iti spune "Schwarzie" care e in directa contrazicere cu insasi intrebarea unde ai spus "Salvation" care NU ARE NICI UN Schwarzie :P

insa, hai sa iti raspund la intrebare:
Terminator 2 Judgement Day este la mine personal top 5 filme vazute vreodata, din cauza asta ma voi uita la orice film sau serial terminator v-a apare vreodata, inclusv la Dark Fate care a fost cam pathetic cu tot Schwarzie in el... deci, cat timp cineva v-a crede ca scoate bani cu un film terminator, va face un film terminator Schwarzie sau nu... oficial sau nu:
https://www.youtube.com/watch?v=dIeuBPDUzB0

| gabicoo a răspuns (pentru Zuzu1991):

Schwarzie a apărut în Salvation!
winking

| Zuzu1991 a răspuns (pentru gabicoo):

Nope
https://www.imdb.com/title/tt0438488/fullcredits
intr-adevar a aparut digitizat, cateva secunde la sfarsit, dar era... tanar, deci nu a fost "pe bune" (cat de "pe bune" poate fi un film SF)

| Meme10Meme a răspuns:

Ala cica face desen animat.