| Rizer a întrebat:

Buna cum as putea vizualiza un film in format ZIP? Cu ce program mai anume?
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Nu e un format video.zip. Tu trebuie sa descarci de pe net programul Winrar si sa dezarhivezi filmul. Dupa, vezi ce extensie ai la film, si vei putea sa il urmaresti.

| Sandilau a răspuns:

Nu il poti vizualiza deoarece acel ".zip" de la sfarsitul fisierului indica faptul ca este arhivat. Trebuie sa il dezarhivezi sa te poti folosi de el. Pentru asta iti recomand Winrar. Program care il gasesti foarte usor pe Google

| sonya a răspuns:

Aceasta este extensia unui fisier arhivat. Incearca sa il dezarhivezi. Trebuie s ainstalezi un program Winzip, winace, winrar). dupa ce l-ai insalat te duci pe fisierul zip si dai click dreapta si extractare. Dupa poti vedea filmul.

| 21ACCESS a răspuns:

Dezinstalezi cu programul 7-zip