| Anonim161530 a întrebat:

Cum credeți ca se termina GOT?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu The End.

| Sn4k3 a răspuns:

Dupa cum scrie si in leaks, vad ca pana acum au avut dreptate: Jon o omoara pe Daenerys, Bran ia tronul (cu toate ca nu vad logica), dar daca nu e adevarat, cred ca Jon ia tronul.

| J0B0MAT a răspuns:

Cred că moare Dany. Ăsta ar fi singurul lucru bun al finalului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se indeplineste ultima parte din viziunea lui Bran:
https://www.tpu.ro/go-to-answer/16978640/

Nu m-am exprimat bine acolo in legatura cu tronul. Formularea potrivita era ca va fi lasat fara insemnatate, n-o sa mai fie simbolul puterii (mort, intr-un fel. exact ca toti cei care si l-au dorit).

| Illuminati2016 a răspuns:

Arya o omoara pe daenerys

| Adutzu2 a răspuns:

Moare Jon Snow.