| Anayysss a întrebat:

Buna, cum se numeste aia din filmul,, She's the man" care si-o punea sa nu i se vada sanii?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si-o punea? si tu de ce nu ti-o pui?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aia din pantaloni?laughing

| mihai69 a răspuns:

Https://youtu.be/zUBLErwJ6aU
Mai degrabă cu așa ceva: https://gc2b.io/

| Zuzu1991 a răspuns (pentru mihai69):

Cred ca i-ar place unul metalic, la cat de disperata e sa ramana fara sani laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu ti s-a mai raspuns si la duzina de intrebari pe care le-ai pus, referitoare la acest film?

Adica... sa nu judecam, fiecare cu fixurile sale (:

1. Intra aici: https://www.imdb.com/title/tt0454945/goofs
2. Cauta dupa "ace bandage";
3. O sa vezi ca cineva a scris: "She must wear an ace bandage to hind the fact that she has boobs";
4. Admite ideea ca este doar un film, iar unele lucruri... nu se aplica si in realitate.

Numai bine!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fașă elastică pentru sâni, se numește.
Dar, e mai practic să îți cumperi așa ceva:

https://www.amazon.com/......B07BTHQGQF

Viola (personajul din film) să știi că are o fașă elastică pentru sâni invizibili (nu mai retin, daca e de culoare nud, adică de culoarea pielii, sau are o alta culoare)
Cam așa ceva: https://www.dreamstime.com/photos-images/elastic-breast.html

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu fi nepoiliticoasă, cu cei care te-au ajutat. Ai primit TOATE răspunsurile posibile la intrebarea ta.
Ti-au oferit toti solutii, numai un fierăstrău nu ți-au dat! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fata, ne ai înnebunit. Pui de 100 de ori aceeași întrebare. Ți am răspuns și eu și colegii meu de pe TPU de 100 de ori la întrebările anterioare. Ești chiar penibila, mai lasă ne

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite ca a meritat, mihai69 i-a dat in sfarsit raspunsul corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing doamne, mare ți-e gradina

| Ødegaard a răspuns:

Numai de intrebarea asta fara sens dau