| Anonim_9493 a întrebat:

Buna big grin Caut si eu un film, dar am uitat cum se numeste...Cred ca pe Hbo l-am vazut... Sa fac o mica descriere. poate stie cineva despre ce film este vorbahappy.
Deci. Este o tipa ( de vreo 45 de ani, cam asa) care pleaca in vacanta impreuna cu familia ei (sotul si cele doua fete), la o casa, undeva pe o plaja. Acolo, femeia isi intalneste fostul iubit din tinerete, pe care il iubise foarte mult. In final, ea, ramane cu el!big grin Asta e tot ce-mi amintesc din film...big grin Sper sa va fie de ajutorbig grin Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| Expertul a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti dar am uitat si eu cum se numestesad