| TropicalSun a întrebat:

Bunabig grin

Erau cand eram mai mica niste desene animate pe CartoonNetwork cu o tabara si niste animale, tin minte ca personajele principale erau o maimuta un elefant si un crocodil.Imi placeau foarte mult...imi puteti spune cum se numea serialul? Si daca se poate, unde leas putea vedea din nou?

18 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

E vorba de Tabara lui Lazlo [Lazlo`s Camp] dar sincer nu stiu unde le poti vedea.

| KiryuZero a răspuns:

Tabara lui Lazlo, inca mai e pe CartoonNetwork, poti sa il vezi pe www.peteava.ro

| Raluuuuu a răspuns:

Tabara lui Lazlo
il poti vedea pe:
-peteava
desenele.com
vplaybig grin toate in limba romana'

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

E Tabara lui Lazlo! Aici poti vedea episoade in romana http://www.peteava.ro/id-546242-camp-lazlo-mare-branza-dublat-romana

| ElShaarawy a răspuns:

Se mai difuzeaza inca http://port.ro/.......film_page uitete mai jos ca iti arata programul.

| Madalinamadamadalina a răspuns:

Nu mai stiu exact cum se numea. dar incearca pe www.deseneanimate.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta www.peteava.ro

| zooooza a răspuns:

Tabara lui Lazlo

| zooooza a răspuns:

Cred ca este vorba de "Tabara lui Lazlo". Poti urmari aici desenul aniamat in lb romana http://www.peteava.ro/id-546242-camp-lazlo-mare-branza-dublat-romana

Si mie imi placea desenul si chiar am sa il revad acum, ca tot mi-ai adus aminte de el.

| zooooza a răspuns:

Cred ca este vorba de "Tabara lui Lazlo". Poti urmari aici desenul animat in lb romana http://www.peteava.ro/id-546242-camp-lazlo-mare-branza-dublat-romana

Si mie imi placea desenul si chiar am sa il revad acum, ca tot mi-ai adus aminte de el.

| catalina_2560 a răspuns:

Erau Tabara lui Lazlo happy
Fundita?batting eyelashes

| catastrophe a răspuns:

Buna.desenele se numeau tabara lazlo.nu prea stiu unde le poti vedea daca gasesc un link til dau.si mie imi plac episoadele cu tabara lazlo daca nu iti gaseste cu acest nume incearca camp lazlo

| boxing a răspuns:

Desenele se numeste Tabara lui LAzzlo

| AlaBala_2408 a răspuns:

Serialul se numeste Tabara lui Lazlo. Unde l-ai putea vedea nu stiu, dar intr-o zi am vazut ca se difuza pe cartoon network. Il poti vedea si pe http://www.peteava.ro/id-546242-camp-lazlo-mare-branza-dublat-romana. Acolo este o lista cu mai multe episoade. Sper sa iti fiu de ajutor.SUCCESS!

| kidutu a răspuns:

Tabara lui Lazlo laughing

| Andra25 a răspuns:

Tabara lui Lazlo. Poate le mai dau pe canal. --> Uita-te la programul tv dupa net; Sau pe youtube.

| Andra25 a răspuns:

Tabara lui Lazlo. poate le mai dau pe canal. uita-te la programul tv dupa net; sau pe youtube.