| anonim_4396 a întrebat:

Buna, dacă am Netflix și sa presupunem ca mai am 1 singur dispozitiv ca sa ma conectez, dacă ma conectez la laptop pot sa ma mai deconectez și sa schimb dispozitivul?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa te conectezi la 100 deodata. doar ca nu poti sa vezi filme decat pe unul la un moment dat

| Eugen80 a răspuns:

DA.

| Inutarh a răspuns (pentru suntserios):

Ma pot conecta și deconecta de cate orice vreau?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Inutarh):

Da

| Inutarh a răspuns (pentru suntserios):

Mulțumesc, și poate vedea ce filme Vizionez?

| ancuta286 a răspuns:

Sigur. Ai voie sa fi conectat in acelasi timp doar la 2 sau 4, in functie de abonament. Spre exemplu daca il ai pe cel mai mare, ai 4 conturi. Poti fi conectat telefon, laptop, televizor si telefonul surorii in acelasi timp si te poti deconecta cand vrei eliberand un conthappy