| fabianapetrisore a întrebat:

Buna! Daca ati face un film care s ar numi "o altfel de vara", ce momente ati face? Cum ar incepe? Cum s ar termina?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de gândit mult când vrei să alegi un conținut a unui film. Hmm "o altfel de vară"? Păi într-adevăr trebuie să fie ceva foarte diferit de vară Poate că persoanele nu își m-ai petrec excursiile în vacanță, apar probleme. Există enumerate lucruri despre care să vorbești. Mi-a venit totuși o idee. Cu toții știm că vara are la bază plecarea copiilor în vacanță la bunici. Să zicem că că copii vin că de obicei la bunicii lor într-un sat mic, poate e de preferat că casele să fie împrăștiate că la munte, să existe distanță între ele. Nu după mult timp de la sosirea lor să moară bunicul. De aici este iarăși mult de gândit. Trebuie să creăm motivul și misterele care vor urma. Iar bunica să fie conștientă de ele. Sfârșitul poate să fie m-ai greu de ales. Să moară bunica sau să se mute în casă părinților copiilor, iar casa bunicii să fie arsă că să nu mai bântuie misterul în ea. Poate fi fantastic gândidune că pe piața filmelor cele mai apreciate sunt cele de aventura și Sf. Nu sunt sigură.
Sper că te-am ajutat. O zi bună!