| Anayysss a întrebat:

Buna, daca ati vazut filmul,, She's the man" am o întrebare: cum facea fata sa nu i se vada sanii?

6 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Probabil ii lipea cu banda adeziva si purta haine mai largi.
Trucul cu banda il folosesc barbatii transexuali

| romeo78 a răspuns:

O fată dacă are un bust mediu, mic, folosește o bucată de pânză cu care strânge bustul, de 2-3 ori cât să se aplatizeze cât de cât. Părul scurt, dar și haine bărbătești, cu croială dreaptă, puțin largi.

| Meme10Meme a răspuns:

Nu ma excita, te rog.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Din anumite unghiuri, nu iti dai seama ca cineva are sani, in plus mai e si solutia de a purta ceva de gen un corset peste sani

insa chiar crezi ca aia ar fi confundat-o cu fratisu' care era cu un cap mai inalt ca ea?!? de au trebuit sa isi arate partile intime sa fie crezuti

e doar un film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate n-avea.

| sofiaaaa001 a răspuns:

Am citit mai demult ca pentru personajul sebastian, amanda a trebuit sa poarte un fel de costum muscular complet și aproximativ patru straturi de îmbrăcăminte. asta pe langa o bustiera sau corset probabil