| user11080601008 a întrebat:

Buna, daca ati vazut recent s-a adăugat un nou sezon la serialul de pe HBO Euphoria. problema este ca am in acelasi timp cont (cu plata, desigur) pe alte aplicații si ma gandeam poate se oferă cineva sa imi dea contul lui/ei de hbo pentru maxim 1-2 zile sa vizionez si eu fara sa plătesc in plus si pentru asta, stiu ca nu e mult 20 de lei doamne fereste, însă celelalte abonamente se aduna si cei care fac cont pe aceste aplicații il fac pentru ca vizionează mai mult de un serial, asa s-ar merita. pe internet apar o gramada de reclame si am primit de multe ori alerta pe pc de la antivirus. daca intelege cineva situatia si poate sa mi ofere acel cont pentru cateva zile, am sa ii dau contul meu de ig sa fie mai safe si vorbim acolo despre date. multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| MarianaOltean1800 a răspuns:

S-a adăugat un singur episod happy.Nu am încredere oricum

| user11080601008 explică (pentru MarianaOltean1800):

laughing) pana atunci mi-am facut eu singura am zis ca asta e. si inteleg tho nici eu nu as da asa aiurea daca nu cunosc. mersi ca mi ai spus