| aspire123 a întrebat:

Buna,de curand in momentul in care vreau sa vizionez un film/serial si dau sa maresc pe tot ecranul nu imi mai merge bine,se blocheaza foarte des si trebuie sa misc cu mouse-ul ca sa mearga, de mentionat ca mai intai se blocheaza imaginea si apoi de tot.Am instalat Adobe flash player 11, dar tot nu merge daca vreau sa maresc imaginea, mica merge..Stie cineva ce trebuie sa fac ca sa imi mearga mai ales ca inainte nu aveam nicio problema, Dau Funda pentru raspunsuri serioase

1 răspuns:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Vezi daca iti merge bine ceasul de la pc ca si eu am avut aceeasi problema dar am rezolvat-o ca imi mergea aiurea ceasul mi se tot schimba! acum merge binehappysi la mine se blocau din cauza la ceasbig grin