| denisa676 a întrebat:

Buna, de curand ma uit la un serial se numeste Unforgettable, daca l-ati vazut imi puteti spune daca Carrie a aflat cine i-a ucis sora? Dau funda, multumesc!
PS: Imi puteti spune sezonul si ep in care afla?

Răspuns Câştigător
| varsanofie a răspuns:

Bună dacă vorbim de același serial, Carrie încă nu a aflat cine i-a omorât sora, oprindu-se la sezonul 4. Probabil de va mai apărea continuarea în sezonul 5, putând afla, momentan este oprită difuzarea sezonului 5 încă din 2016. Te poți convinge aici: https://deadline.com/2016/02/unforgettable-canceled-no-season-5-1201703669/ astept fundă happy