| Francisca08 a întrebat:

Bună, deci acum ceva timp văzusem un film și nu mai știu cun se numește. E despre o femeie care descopera ca are semipareza pe partea dreapta, dupa ce femeia a ramas in scaun cu rotile sotul ei ii cauta o persoana care sa o poata ingriji, atunci apare o tipa care nu stie deloc ceea ce trebuie sa facă dar totusi pe ea o angajeaza, pana la urma descopera cum sa aibă grija de femeia respectivă si devin prietene

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

YOU'RE' NOT YOU ( Nu esti tu, 2014)
https://m.cinemagia.ro/filme/youre-not-you-486878/

Dacă mai vrei, un altul asemănător:
ME BEFORE YOU (Înainte să te cunosc, 2016)
https://www.cinemagia.ro/filme/me-before-you-594931/

| Francisca08 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc mult, nici nu ai idee de cat timp caut filmul asta laughing)

| floresdemayo a răspuns (pentru Francisca08):

Trebuia să intrebi mai repede si iti ziceam.

5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Heidi, fetita muntilor? happy E similar, dar e pentru copii tongue

| Francisca08 explică (pentru Sonia822):

Nu, stiu că e ceva dramă filmul si cu siguranta nu e pentru copii daca intelegi unde bat laughing)))

| floresdemayo a răspuns (pentru Francisca08):

Ce drăguță si simpatică a fost Sonia, recunoaște! laughing
Știe ea ce știe, a reamintit de un film frumos...