| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Deci am vazut la un verisor mai demult niste desene animate. Si nu imi aduc aminte decat cateva detalii si replici:
Spiritul(ceva in gen "Duhul lui Aladin"): Sunt un spirit.
Primul copil: Cum sa fii tu spirt? Spirtul e lichid.
Al doilea copil: Spirit, nu spirt.
Cum se numeau?

Răspuns Câştigător
| DarkXtreme7 a răspuns:

Denis pericol public si ala era duhu cu 3 dorinte

| anonim_4396 explică (pentru DarkXtreme7):

Da, da...asta era. Denis-pericol public. Iar pe fata o chema Margaret. Dar nu gasesc episodul. Oricum...mersi! happy

| mihaela2808 a răspuns (pentru DarkXtreme7):

Pai ori e denis pericol public ori aladin?

| anonim_4396 explică (pentru mihaela2808):

E Denis-pericol public. Si am si specificat ca duhul era in genul duhului lui Aladin, dar nu era duhul lui Aladin.

5 răspunsuri:
| mihaela2808 a răspuns:

Aladin vezi ca sunt mai multe parti.

| anonim_4396 explică (pentru mihaela2808):

Eah...nu era, ma, Aladin. tongue Era cu niste pusti. Si fetita si-a dorit ca papusa ei sa prinda viata, iar baiatul un cal zburator. Iar a treia dorinta trebuia sa fie comuna. Si ei si-au dorit ca nimic din toate astea sa nu se fi intamplat. chatterbox Asa era. Dar nu stiu cum se numea.