| Anemona2020 a întrebat:

Deci as dori sa revad doua filme dar nu imi aduc aminte cum se numesc. Primul ar fi despre o fetita si un baiat care erau prieteni cred ca baiatul tocmai se mutase acolo langa ea. Tot timpul ei se jucau in padure si se dadeau pe un leaga desupra apei nu foarte mare apa. Dupa un timp el nu a mai vrut sa se joace cu ea si la ceva timp ea a murit din cauza ca s-a dat pe leagan si a cazut. Apoi el o cauta si nu o gaseste si se duce la ea acasa si atunci nu isi da seama ce se intampla iar parintii ii sphn ca a murit, in timp ce intra in casa la ea si sta jos o vede pe ea cum trece prin casa, ea acum fiind fantoma si se simte vinovat pentru moartea ei. Cred ca este si un pod acolo. Imi amintesc chipul actorului cand era copil dar nu ii stiu numele. Fetita cred ca era blonda si tunsa scurt.
Al doilea este despre niste pasageri intr-un avion. Acolo era un barbat care pe ceilalti ii vedea monstri la fata iar fata stia asta si incerca sa il calmeze, cred a fata avea ceva puteri. Apoi coboara din avion si isi dau seama ca pe pamant numai e niciun om si ca mancarea nu avea niciun gust. Ce mai imi aduc aminte este a la sfarsit ies din peretele aeroportului in aeroportul plin cu lume. Adica ajunsesera uar in lume ei fiind intr o alta dimensiune. Sunt filme pe are le am cazut fiind mica dar as vrea sa le revad. Isi aduce Aminte cineva ceva? Dau funditaaaa

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

Cred ca primul e http://www.imdb.com/title/tt0398808/
Al doilea, poate fi http://www.imdb.com/title/tt0112040/

1 răspuns:
| Anemona2020 explică:

Da astea sunt mersi mult de tot.