| Mally a întrebat:

Despre ce este vorba in a5-a parte din Twilight de Stephenie Mayer si anume "Soarele de la miezul noptii"? Este continuare primelor volume, sau este alta pozeste? Dau fundita si vot kiss kiss big hug big hug
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna!
De fapt din cate am auzit cartea a fost anulata si nu va mai iesi deoarece niste prieteni care au primit o parte din carte au publicat-o pe net si multi oameni au citit-o si din cauza asta autoarea s-a suparat,bine eu sper sa ii treaca supararea si sa o scrie pana la urma.
Deci intr-un articol am citit ca Stephenie Mayer a zis cu gura ei sa nu ne asteptam la prea mult de la aceasta carte deoarece nu este cine stie ce : este Amurg dar din ochi lui Edward, deoarece dupa cum probabil stii cartile toate sunt facute din ochii Bellei decat Breaking down are o parte din ochi lui Jacob.Asa ca Midnight sun va fi aceeasi poveste ca si Twilight doar ca este privita din ochii lui Edward, in carte aflam sentimentele lui Edward ci nu ale Bellei cum era in Twilight si tot asa, intelegi tu. big grin
fundita?

2 răspunsuri:
| andradamatei a răspuns:

Este vorba de primul volum scris, si vazut din ochii lui Edward.in el relateaza tot ce simte el si ce gandesc cei din preajma belley si iti vine sa crezi sau nu jess e o prefacuta...andra_matei97 ste id-ul meu de mess si daca vrei iti tr primele 12 capitole pe care le am si eu

| katerina_8372 a răspuns:

Pentru inceput, a cincea parte nu este conceputa de stephenie mayer si este conceputa de fanii celor de la twilight.imi pare ca rau ca nu stiu despre ce este este vorba in carte