| IonelaaaS a întrebat:

Din serialul the vampire diaries care sezon v-a placut mai mult? Si care cuplu? happy

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Sezonul 3, cat despre cupluri, Klaroline si Kalijah si cat au durat, Stebekahbig grin

| IonelaaaS explică:

Hmm thinking Speram sa vad niste Stelenisti pe aici :-

| Xenia16 a răspuns:

Mi-a placut al patrulea sezon si dintre cupluri Elena si Damon se potrivesc, deoare au o dinamica amandoi, sunt mult mai aventurieri

| KompliKat a răspuns:

Pai mie mi-a placut sezonul 4 pentru ca a fost mai plin de suspans decat celelalte iar cuplul HMMM pai cred ca Elena si damon, dar si sarutul dintre matt si rebekah a fost dragut!

| LoveTheVampireDiaries13 a răspuns:

Mie mi-a placut sezonul 3, doar ca urasc ca l-a ales pe Stefan straight face. De asemena, si sezonul 4, dar a fost Elena cam *** big grin. Cuplul preferat e Delena

| madysonc a răspuns:

Cred ca sezonul 4.
Cuplul preferat cred ca e Delena.
Dar imi place mult si de Klaus cu Karoline. Chiar daca nu sunt un cuplu cred ca ar fi unul frumos. Si totusi sper ca pina la urma sa fie impreuna.