| amiracervencu a întrebat:

Diseară aș vrea să vizionez un film. Am căutat mai multe pe Internet și am găsit câteva care par interesante. Unul din ele se numește „Saving private Ryan", cu Tom Hanks. L-a văzut cineva? Ce părere aveți despre acest film?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Uita-te cu incredere ca iti va placea, Este un film foarte bun. De altfel, majoritatea filmelor cu Tom Hanks sunt bune.

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Poți viziona Saving Private Ryan care-i ok și mai poți viziona de asemenea, Forrest Gump (1994) și Bridge Of Spies (2015) care sunt tot cu Tom Hanks

| amiracervencu explică (pentru faramatania):

Mersi pentru recomandări. Forrest Gump l-am văzut, dar Bridge of Spies nu. Cred că am să pun și acest film pe listă

| faramatania a răspuns (pentru amiracervencu):

E un film f.bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am căutat mai multe pe Internet și am găsit câteva care par interesante"
Alealalte unde sunt? Si celelalte ti le-am putea sugera, ca sa stii, nu exista doar unul in lume.

| amiracervencu explică (pentru anonim_4396):

Acesta mă interesa în mod deosebit, deoarece este vorba despre cel de-al Doilea Război Mondial. Dar mai găsisem și „The Green Mile", „The Last of Samurai", „The Pianist".

Răspuns utilizator avertizat
| Ispas_Ionuț-Petru_1999 a răspuns:

Nu l-am vazut dar stiu un film frumos,, Belle si Sebastian''

| amiracervencu explică (pentru Ispas_Ionuț-Petru_1999):

Am văzut trailer-ul la „Belle si Sebastian". Pare ineresant. Mersi.