| BiancaIerchan a întrebat:

Bună, doresc sa aflu cum se numeste un film. Este cu un tip care lucrează intr-o mare companie ce comercializează cafea. Este trimis la cultivatorii de cafea sa afle mai multe, insa gaseste acolo o realitate cruda. Erau ffff săraci, munceau pe rupte si vindeau cafeaua la un pret de nimic. Acolo se si îndrăgosteste de o fata. Era fiica unui cultivator. Stie cineva cum se numeste filmul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aici e invers, ea este trimisă pe o plantație de cafea și acolo se îndrăgostește de proprietarul plantației.
Love & Coffee (2016)
https://www.cinemagia.ro/filme/love-coffee-994279/