| vmaria16 a întrebat:

Bună, după pare voastră ce serial ar merita sa îl vad primul pretty little liars sau arrow?
Va rog frumos sa îmi răspundeți cat de repede puteți deoarece as vrea sa încep sa ma uit din seara aceasta.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Sunt EXTREM de diferite, pentru majoritatea fetelor e pretty little liars
daca totusi esti o exceptie si iti place actiunea, atunci arrow

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ne grăbim să "răspune-m" : ia-l pe primul!

vizionare rapidă

| Carolina1972 a răspuns:

Pretty little liars

| ALeXzK1 a răspuns:

Arrow, am terminat toate si este o actiune continua plina de suspans.

| vmaria16 explică (pentru ALeXzK1):

Îți dau dreptate, sunt de abia la sezonul 2 dar îmi place la nebunie!

| Mokuzai a răspuns:

Pretty little liars normal