| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Era mai demult un serial(romanesc) cu o femeie cu 2 copii,care a divortat de sotul ei,ea a zis ca pleaca in Germania(parca...)si s-a intors in casa dupa cateva operatii estetice,si era bucatareasa sau ceva in casa... dupa un timp una din fete a aflat, iar dupa aceea si cealalta.(daca imi amintesc bine a divortat pentru ca o insela cu secretara, iar dupa divort el s-a casatorit cu secretara.). plss cum se numea serialul? dau funda celui mai rapid raspuns.

2 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Buna! S-ar putea sa fie acesta, dar nu sunt sigura : http://www.youtube.com/watch?v=A-84gAoWNNM
Funda? :o3

| Gica9620 a răspuns (pentru Biia14):

Nu-i asta.acela era pe antena1 sau tvr1.