| Puckypup a întrebat:

Era un desen mai demult(ffff demult) cu un pui rosu care mergea in aventuri si canta de fiecare data un cantec cu numele lui. Avea parca prieten tot un pui dar albastru nu mai stiu exact.(nu stiu pe ce program se difuza dar stiu ca se difuza seara si mai stiu ca era desen japonez/chinezesc)mai tine cineva minte cum se numea? Plz dau funda va rog, era desenul meu preferat si-mi lipseste foarte multcrying

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cam in ce an l-ai vizionat? Poate reușești să-ți amintesti.
Arata-mi un model, sa am idee cum arata puiul cel roșu. Era puisor de găina?

| Justme1997 a răspuns:

Nu este exact cum zici dar poate Calimero?