| FataCuDouaFete a întrebat:

Buna,era un film cu niste fete 4-5 cred care se duceau sub acoperire si gaseau informatii despre infractori si ii prindeau;la un moment dat trebuiau sa prinda o infractoare foarte mare si cred ca o chema cumva cu lucky sau ceva de genu iar o fata blonda din fetele care prindeau infractori se indragosteste de lucky si raman impreuna.cand celelalte fete afla asta e oblegata sa se intoarca la ele si le cere iertare,dar in final cand sunt intr-un spionaj vine lucky sau cum o cheama si-i spune ca o iubeste,celelalte fete accepta relatia si raman impreuna.e un film dragut despre 2 lesbiene si vreau sa stiu cum se numeste daca la vazut cineva de pe TPU.multumesc mult de tot.

Răspuns Câştigător
| mAlexandra a răspuns:

D.E.B.S big grin Pe asta l`am cautat eu azi. juma de ora laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru mAlexandra):

Multumesc foarte mult, nici nu sti cat am cautat filmul asta.mersi mult. funda e a ta!

| mAlexandra a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Multumesc mult big grin Si eu l`am cautat o gramada. Ma bucur ca te-am putut ajuta big grin

5 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna nu cumva ingeri lui charlie?

| FataCuDouaFete explică (pentru nyko06):

Scuze,nu nu-i asta...filmul despre care zic eu e cu adolescente si e diferit de asta.

| LowWw a răspuns:

Ingerii lui Charlie poatehappy