| Strepix a întrebat:

Era un film de groaza cu o familie care mergea cu masina catre casa lor noua, pe drum apare o masina care e aproape sa se izbeasca in ei, dar de fapt chiar s-au lovit, iar masina lor a cazut intr-o prapastie si au murit toti. Ei n-au stiut ca au murit si si-au continuat drumul. Casa in care se mutase era deja bantuita de niste fantome. Ei afla acest lucru si incearca sa caute ajutor, intre timp apare si un om negru care le spune la un moment dat ca exista 2 tipuri de fantome: cele care stiu ca au murit, si cele care nu au habar de acest lucru. Inainte sa moara prima familie care a locuit acolo, o fetita se juca in pod, intre timp a venit un membru al familiei care era surd, iar fetita s-a ascuns intr-un cufar, iar acel membru a inchis cufarul fara sa stie ca acolo se afla fetita. Fetita urla, dar el nu putea auzea. El apare la un moment dat spanzurat, mi se pare ca in pod. Familia care abia s-a mutat (care era deja moarta, practic fantome) suna noaptea la politie, dar politia nu poate intelege ce spune (pentru ca erau fantome, evident). Intr-un final familia pleaca, iar spre drum se uita in prapastie si-si vad masina si pe ei morti in ea. Cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Haunting of Winchester House (2009).

| Strepix explică (pentru Sn4k3):

Mersi mult! Toate cele bune!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Strepix):

Cu placere, si eu cred ca o sa-l revad. Cand nu gasesti un film incearca sa-l cauti in engleza, ai mai multe sanse asa.

| Strepix explică (pentru Sn4k3):

Nu l-am gasit subtitrat in romana, insa am descarcat versiunea in engleza (originala) si am descarcat dupa subtitrarea. happy Multa bafta, sarbatori fericite!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Strepix):

Ma bucur ca te-am putut ajuta. Sarbatori fericite si tie!

5 răspunsuri:
| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone a răspuns:

Ce tare este filmulwinking as vea sa stiu cum se numeste daca ar zice cineva in raspunsuri