| Iosif171295 a întrebat:

Era un film in care juca Jean Claude Van Damme, era vorba despre un nepot ce putea sa vadă orice mișcare înainte, după ce îl antrenează Van Damme după intra in armata, ocolește grenade, și ultima oară Van Damme ii sare cu piciorul prin parbriz la un terorist.
Îmi puteți spune numele acelui film dacă știți va rog! Ms anticipat

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Ma rog, eu nu il vad aici pe neanto 'vanda' https://www.filmeonline.biz/razbunarea-lui-logan-1998.html Dar eu port ochelari, am o scuza, dar tu ce scuza ai? :))