| laureen a întrebat:

era un film vechi de prin 1990 sau nu stiu exact poate mai tarziu, eram mica cand am vazut filmul, era cu fantome si era ceva de genu, era o familie intr-o casa care era bantuita, si fetita familiei vorbea cu un baiat fantoma care canta la pian, era pe timp de razboi actiunea si la sfarsit era in casa familia si plecau fantomele.si de fapt familia accea erau fantome si fantomele erau de fapt oameni.adica era invers, cumsa explic.si habar nu am cum se numea filmul.are cineva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Salut. Filmul se numeste The others cu Nicole Kidman:) uite trailerul http://www.youtube.com/watch?v=Vu494-Dr5po

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Fredoneaza un pic.