| hmadal a întrebat:

erau niste desene animate vechi pe minimax cu o familie era o sora foarte fitoasa cu parul prins in 2 codite era un baiat ce avea un caine care putea vorbi cred ca blachi il chema pe caine si erau parinti aman 2 erau destul de grasi si stiu ca copilul lor tot avea o racheta pe care noaptea o umfla si merge pe diferite planete impreuna cu cainele sau daca ati putea sa imi dati si un site unde le pot vizualiza aceste desene cu baiatul care merge pe diferite planete va multumesc :*:X Dau Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| Mtz_1845 a răspuns:

Familia trasnita (familia mezga). Din pacate nu exista un astfel de site. Sau nu l-am gasit inca, desi am cautat foarte mult. Dar o sa tr o cerere pe http://desene-animate.rascuplans.ro. :P nu stiu daca merita funda.

2 răspunsuri:
| johnyjohny a răspuns:

Caine rau!