| TheLoveDoctorr a întrebat:

este vorba de un film in care protagonii sunt un cuplu casatoriti sau doar indragostiti in care e un tip care fuge sau au un fel de aventura periculoasa cu o femeie, femeia asta are fata de monstru, sau ceva de genul asta. Ma poate ajuta cineva? Se da funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Masters Of Horror (2005) - Jenifer?
http://www.imdb.com/title/tt0643108/

| TheLoveDoctorr explică (pentru faramatania):

Nu. E american filmul happy

| faramatania a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Păi crezi că Masters Of Horror este românesc? Masters Of Horror este un gen de serial cu 2 sez. și 26 de ep (filme de colecție ale unor mari regizori ai genului horror). Episoadele deci, nu au legătură între ele.Fiecare ep.are 60 min.și poate fi considerat/este un film. Apropiat descrierii tale este acest Jenifer, vezi aici, trailer↓
https://www.youtube.com/watch?v=s2mOH2Y9OjU

| TheLoveDoctorr explică (pentru faramatania):

Nu caut seriale, caut un film. Multumesc!

| faramatania a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.